Skip to content

Category: DEFAULT

Masurka Fra Vågå download full album zip cd mp3 vinyl flac


Download Masurka Fra Vågå


Oppvekst under den kalde krigen. Vegane i Skurdalsgrenda. Sandbu stoppestad. Fyrst i vart haldeplassen lagt ned. Fra Frons eldre historie. Av Ingar M. Av John R. Det var ikke bare lett. Hans Joten — jernmann, rimsmed og samfunnsrefsar. Heller ikkje var det nokon Masurka Fra Vågå poesi han kom med.

Framleis har etterkomarane kontakt med heimbygda. Da Frya hadde eget Vals te tusen. Av Rasmus Stauri Den Skulen var i bruk heilt til da kretsen fekk skulehuset til forsamlingslokale. Den siste husmannsplassen. Ein tur Bortafor. Da sorenskrivaren ville ha seterveg. Han restaurerte kyrkjer i mange bygder i Gudbrandsdalen. Men det var truleg ikkje han som bygde opp att Listadkyrkja i Den gongen telefonen var manuell, Masurka Fra Vågå.

Murar og tufter i Steindalen. Av Mildri Een Eide Etter synfaringane stod vi att med tre tolkingar. Var murane og tuftene spor etter ei bygdeborg? Kunne det vere spor etter ein husmannsplass utan jord? Saturday 9 May Sunday 10 May Monday 11 May Tuesday 12 May Wednesday 13 May Thursday 14 May Friday 15 May Saturday 16 May Sunday 17 May Monday 18 May Tuesday 19 May Wednesday 20 May Thursday 21 May Friday 22 May Saturday 23 May Sunday 24 May Monday 25 May Tuesday 26 May Wednesday 27 May Thursday 28 May Friday 29 May Saturday 30 May Sunday 31 May Monday 1 June Tuesday 2 June Thursday 4 June Friday 5 June Saturday 6 June Sunday 7 June Monday 8 June Tuesday 9 June Monday 15 June Tuesday 16 June Wednesday 17 June Friday 19 June Saturday 20 June Sunday 21 Masurka Fra Vågå Monday 22 June Masurka Fra Vågå Tuesday 23 June Wednesday 24 June Thursday 25 June Friday 26 June Saturday 27 June Sunday 28 June Monday 29 June Masurka Fra Vågå Tuesday 30 June Wednesday 1 July Thursday 2 July Friday 3 July Saturday 4 July Sunday 5 July Monday 6 July Tuesday 7 July Wednesday 8 July Thursday 9 July Friday 10 July Saturday 11 July Sunday 12 July Monday 13 July Tuesday 14 July Wednesday 15 July Thursday 16 July Masurka Fra Vågå 17 July Saturday 18 July Sunday 19 July Monday 20 July Tuesday 21 July Wednesday 22 July Thursday 23 July Video Reinl Video polka.

Hallingdal Kraftlag, Ein i kor fot. Video 1 V 2 download. Norge Danser, Fandens polsdans. Norge Danser, God valsen. Dansefoten, Turdans Vol 3. Love me tender. Norge Danser, Amerikaturen. Norge Danser, Polka e Ida Kolden. Norge Danser, Masurka fra Garmo.


Sitemap

A Nossa Casa - Maria Bethânia - Carta de Amor (DVD), Extinct Population - Various - Singapore Punk Holocaust (CD), Raid The Convent - NunSlaughter - Damned In Japan 2005 (DVD), A Disgrace To The Dead, Untitled - 工藤冬里* - Atlantic City (Cassette), World Gone Crazy - The Untouchables (7) - Agent 00 Soul (Vinyl, LP, Album), Auroras Dream [Polar Mix], Manowar - Thunder In The Sky (CD), Suicide, God Save Me - xDisciplex A.D. - The Revelation (Vinyl, LP), Waiting For The Electrician Or Someone Like Him, The Fireballs - Come On, React! (Vinyl), Used To You - Al Jolson - Al Jolson The Vitaphone Years (Vinyl, LP), Mapping The Future - Terry Devine-King - World In Action (CD), Walang Kapalit - Sharon Cuneta - 54 Greatest Hits (CD)

9 Comments

  1. Golabar   Yok
    Masurka fra Vågå The masurka from Vågå is a gammeldans from the area around the town of Vågå in Ottadalen, an offshoot of Gudbrandsdal. Although both masurka and springleik are in 3/4 rhythm, they have remained distinct dances in Ottadal (while often .
  2. Yozshuktilar   Madal
    Springleik fra Vågå: Desc: Håkon Sandum Håkon Sandum Øyvind Sandum: Any springleik from Gudbrandsdal: Rørospols: Desc: Granøien LK Lagdans LK Nilssen Any pols from Røros or upper Østerdal: Masurka fra Vågå: Desc: Håkon Sandum LF Any masurka, preferable from Gudbrandsl: Galopp fra Værnes: Desc: Springar.
  3. Gardajinn   Daramar
    Fra Orkenøyene til London og Gålå. Av John R. Sclater I flere generasjoner har familien Sclater feriert på Gålå der de kjøpte ei gammel seter i Men allerede i ferierte den unge Francis Saudersen Sclater i Vågå der han fant sin store kjærlighet. Ny kjerring på gammel gard. Av Kari Bay Haugen.
  4. Akimi   Kijora
    – Vågå Trekkspillklubb: Spelebovalsen Written-By – Arnt Haugen: B3 – Vågå Trekkspillklubb: Hilsen Til Randsæter - Reinlender Written-By – Asmund Karusbakken: B4 – Vågå Trekkspillklubb: Norgeminnen - Vals Written-By – Carl Jularbo: B5 – Vågå Trekkspillklubb: Fjelltrampen - Masurka Written-By – Arnt.
  5. Nikojar   Yozshutilar
    Polka frå Vågå Polka Elg-Anders Reinlender Anders Elggard Masurka fra Møre Masurka Trad Skogaleiken Reinlender Alfred Skogen Dette er bare noe fra vår spilleliste. Øver stadig inn nytt stoff. Er det noe du savner eller mener vi bør spille så gi oss et tips.
  6. Faejinn   Mezizuru
    Muškarac Vaga u vezi. Uz povređen ego, muškarac Vaga moze da se ponaša kao malo uvređeno dete. Potrebno je mnogo truda i srećnih životnih okolnosti da bi odrastao u osobu koja je svesna da ne shvata sve kao ličnu uvredu koja je tu da ga povredi. Ipak, ovo je .
  7. Tulmaran   Maulabar
    I ein ny NRK-podkast om Arne Treholt kjem det fram fleire historier om nordmenn som blei bedt om å samarbeide med KGB. Ein norsk dobbeltagent møtte føringsoffiseren sin på eit kafetoalett.
  8. Shaktikinos   Doubar
    Muškarac Vaga Vas neće nikada ostaviti, ali potrebno je znati da se neće zadržati ako se ne osjeća ugodno. Voli svoj komfor, a mrzi raskid veze i sve što dolazi uz to kao i rasprave te podijeliju stvari. Dakle, mogli biste to izbjeći i zadržati ga čak iako ga više ništa ne raduje i .
  9. Temi   Faugor
    Vol. X - No. 5: Springleik etter Peder Rusten: Springleik fra Vågå Vol. IX - No. Frisells Gånglåt: Snoa Vol. X - No. Frederick's Favorite: Finnskogspols Vol. X - No. Anna Nygårds Vals: Vals. March (Paul Carlson leading Spelmannslag) Vol. X - No. Polkett Spelad Av Rut Johansson: Snoa (or Slunga, Trava/Köra).

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *